PARP zaprasza na webinarium
Nowy kanał „Żeglarz”
Pod żaglami ORLENU

Polska Liga Żeglarska. Rekordowa liczba zgłoszeń do edycji 2021, nowe kluby i roszady w składach

Jérémie Beyou, skipper jachtu „Charal”, powrócił na trasę Vendée Globe. Co teraz? „Cuda się zdarzają”

Jérémie Beyou, jeden z faworytów Vendée Globe, po awariach na pokładzie wraca do portu

Wisła nie jest dzika, lecz zdziczała. Większość niebezpieczeństw na rzece jest dziełem człowieka

Firma Interservis powiadomiła o odwołaniu targów Boatshow zaplanowanych na trzeci weekend listopada

Magda Kwaśna z nominacją do igrzysk. „Kwalifikacje powinny trwać nadal” – mówi Agata Barwińska

Znamy łodzie motorowe nominowane do międzynarodowych nagród Best of Boats 2020

Dziesiąta edycja festiwalu JachtFilm przełożona na wiosnę przyszłego roku

Suzuki wprowadza do silników pierwszy na świecie system oczyszczający wodę z mikroplastiku

Odwołano Warszawski Salon Jachtowy oraz targi Camper & Caravan Show

Agata Barwińska „odkręciła” głowę, telefon oddała chłopakowi i zdobyła brąz mistrzostw Europy

Aleksandra Melzacka i Kinga Łoboda zajęły siódme miejsce w mistrzostwach Europy klasy 49erFX

Warszawski Salon Jachtowy

Łukasz Wosiński wrócił do rywalizacji po dwóch latach przerwy i został mistrzem Polski w match racingu

Maciek Rutkowski mistrzem Polski w windsurfingu z foilem. Przemek Miarczyński zdobył srebro

Finał bałtyckich regat Bitwa o Gotland 2020. W klasyfikacji ORC wygrał Kuba Marjański

Zapraszamy na czternastą edycję Damskich Regat o Bukiet Jeziora Dąbie. Sobota i niedziela, 26 i 27 września.

Sztormowy finisz Bitwy o Gotland. Dwóch żeglarzy się wycofało. Czwarta doba regat pełna emocji

Czarter na wschód od przekopu, czyli Zalew Wiślany – blisko, bezpiecznie, spokojnie i niedrogo

#OpenShipyard w stoczni Galeon

YKP wygrywa Ekstraklasę Polskiej Ligi Żeglarskiej i zdobywa złote medale klubowych mistrzostw kraju

Mistrzostwa Polski juniorów i mastersów w klasie Open Foil Race rozegrano w Pucku. Na starcie stanęło 62 żeglarzy

Nowa atrakcja Gdańska. Statek pasażerski „River Cruise” pływa po Motławie przez cały rok

Jacht Klub Wielkopolski zorganizował coroczne Regaty Pamięci oraz mistrzostwa województwa

Węgier Zsombor Berecz został mistrzem Europy w klasie Finn. Piotr Kula ukończył regaty na 16. miejscu