Magazyn Wiatr - portal żeglarzy i pasjonatów sportów wodnych
Warszawski Salon Jachtowy
Nowy kanał „Żeglarz”
Pod żaglami ORLENU

Łukasz Wosiński wrócił do rywalizacji po dwóch latach przerwy i został mistrzem Polski w match racingu

Maciek Rutkowski mistrzem Polski w windsurfingu z foilem. Przemek Miarczyński zdobył srebro

Finał bałtyckich regat Bitwa o Gotland 2020. W klasyfikacji ORC wygrał Kuba Marjański

Zapraszamy na czternastą edycję Damskich Regat o Bukiet Jeziora Dąbie. Sobota i niedziela, 26 i 27 września.

Sztormowy finisz Bitwy o Gotland. Dwóch żeglarzy się wycofało. Czwarta doba regat pełna emocji

Czarter na wschód od przekopu, czyli Zalew Wiślany – blisko, bezpiecznie, spokojnie i niedrogo

#OpenShipyard w stoczni Galeon

YKP wygrywa Ekstraklasę Polskiej Ligi Żeglarskiej i zdobywa złote medale klubowych mistrzostw kraju

Mistrzostwa Polski juniorów i mastersów w klasie Open Foil Race rozegrano w Pucku. Na starcie stanęło 62 żeglarzy

Nowa atrakcja Gdańska. Statek pasażerski „River Cruise” pływa po Motławie przez cały rok

Jacht Klub Wielkopolski zorganizował coroczne Regaty Pamięci oraz mistrzostwa województwa

Węgier Zsombor Berecz został mistrzem Europy w klasie Finn. Piotr Kula ukończył regaty na 16. miejscu

Żeglowanie w dobie pandemii. Załoga jachtu „Crystal” od tygodni realizuje plan awaryjny Przystanek Alaska

Ponad sześć tygodni trwał generalny remont części podwodnej poszycia „Generała Zaruskiego”

Na wodach Jeziora Dąbie żeglarze rozegrali Regaty o Puchar „Magnolii”

Ludek Mączka we wspomnieniach Wojtka Jacobsona. Rozmowa Marka Słodownika

Magdalena Kwaśna, Tadeusz Kubiak i Piotr Kula mistrzami Polski w klasach Laser Radial, Laser i Finn

Przegapiliście festiwal Port Pieśni Pracy? Nie szkodzi. Radio Katowice udostępnia relację na YouTube

Tes 28 Magnam. Luksusowa wersja znanej łodzi na wody śródlądowe i przybrzeżne

Podsumowanie wystawy Polboat Yachting Festival. Podziękowania i informacja o kolejnej edycji

Fotoreportaż Wojtka Kaczmarka z MP ORC. Regaty rozegrano w Gdańsku w czwarty weekend sierpnia

Seweryn Wysokiński i Hanna Dzik zdobyli złote medale mistrzostw Polski w klasie 470

Krystian Szypka na łamach „Wiatru” nie tylko o rozwoju specjalistycznych szkoleń żeglarskich. Zapraszamy!

Oświadczyny przyjęte. Tosia Marciniak i Dominik Janowczyk podczas regat Volvo Gdynia Sailing Days

Mistrzostwa Polski Katamaranów w klasach Open, Topcat K2 i A class rozegrano w Sopocie